i-Crafter Dies - Hello Flower
Καμιά φορά ένα φιλικό Hello και ένα διαστατικό λουλούδι είναι όλα όσα χρειάζεστε για να φτιάξετε μια πανέμορφη κάρτα. Αυτό το σετ από την i-Crafter τα έχει και τα δύο.
€14,90
€11,90
Καμιά φορά ένα φιλικό Hello και ένα διαστατικό λουλούδι είναι όλα όσα χρειάζεστε για να φτιάξετε μια πανέμορφη κάρτα και αυτό το σετ από την i-Crafter τα έχει και τα δύο.
Το σετ περιλαμβάνει 3 ατσάλινες μήτρες κοπής με τη λέξη Hello να έχει διάσταση 7.62 x 3.81 cm.
Συμβατό με όλες τις δημοφιλείς μηχανές κοπής.