8 μήτρες κοπής που φτιάχνουν ένα κομψό ορθογώνιο 3D κουτάκι, ιδανικό για δωράκια, από την Simple and Basic.
Οι μήτρες κοπής της Simple and Basic είναι κατασκευασμένες από ανθεκτικό μέταλλο υψηλής ποιότητας.
Είναι κατάλληλες για χρήση με όλες τις δημοφιλείς μηχανές της αγοράς.
Η Yana Smakula σχεδιάζει τη συλλογή Classic Christmas για την Spellbinders και μας αποδεικνύει για μία ακόμα φορά ότι το κλασικό είναι πάντα in fashion!
Η συσκευασία περιέχει 7 glimmer hot foil plates και 14 μήτρες κοπής με χριστουγεννιάτικα sentiments.
14 μήτρες κοπής από τη συλλογή Festive Collection που έχει σχεδιάσει η Sue Wilson για την Creative Expressions. Με θέμα τα Χριστούγεννα. Είναι το ιδανικό μέγεθος για κάρτες γενικότερα αλλά ειδικά για κάρτες τύπου slimline. Διακοσμήστε σελίδες scrapbooking, journals, tags, planners και ότι άλλο φανταστείτε!
H σειρά Impresslits της Sizzix περιλαμβάνει embossing folders που κόβουν αλλά και κάνουν emboss την ίδια στιγμή! Ιδανικά για όλα τα είδη paper crafting, από κάρτες μέχρι home decor projects και πολλά άλλα! Σχέδιο από τον Tim Holtz.
Christmas Leaf Punch από την Dress My Craft. Πασπαλίστε με Χριστούγεννα τα έργα σας! Δημιουργείστε τα πιο όμορφα περιγράμματα στις κάρτες, τις scrapbooking και mixed-media δημιουργίες σας, τους φακέλους σας, παντού! Λόγω της αντιολισθητικής του βάσης, κάθε διάτρηση γίνεται απίστευτα σταθερή, κυριολεκτικά παιχνιδάκι !
Σετ με μήτρες κοπής που φτιάχνουν μια όμορφη χριστουγεννιάτικη εικόνα με στολίδια. Σε σχέδια της Cathie Shuttleworth για τη Creative Expressions. Το σετ δημιουργεί το εφέ του σκισμένου χαρτιού με το χέρι. Οι μήτρες κοπής μπορούν να χρησιμοποιηθούν δίπλα-δίπλα ή κάθε μία μόνη της ξεχωριστά, ή να συνδυαστούν και με άλλα σχέδια. Συμβατές με όλα τα δημοφιλή μηχανήματα κοπής (πωλούνται χωριστά). Χρησιμοποιήστε τις σε κάρτες, journals, planners, έργα από χαρτί, scrapbooking και άλλα mixed-media projects. Η μεγαλύτερη μήτρα έχει διαστάσεις 2.12" x 6.25" (5.3 x 15.6 cm) και η μικρότερη μήτρα έχει διαστάσεις 1.75" x 6.25" (5.0 x 15.6 cm).
Σετ με ατσάλινες μήτρες κοπής από την Lawn Fawn που φτιάχνουν ένα χιονάνθρωπο. Είστε για χιονιές; Ο Frosty σας προσκαλεί! Για χειμωνιάτικες δημιουργίες χωρίς όμως τα επακόλουθα του… κρύου!
Dies ειδικά σχεδιασμένα από την Kath Breen για την Sizzix. Αφήστε τον χαριτωμένο τάρανδο να βολτάρει στις δημιουργίες σας και καλωσορίστε τα Χριστούγεννα που βρίσκονται προ των πυλών!
Dies από τη συλλογή Sending Joy της Studio Light. Πλημμυρίστε με όμορφα αλεξανδρινά και γκι τα έργα σας και γιορτάστε τη χαρά των Χριστουγέννων με τους αγαπημένους σας!